Новини
 
                                                  
30.03.2018 року                                                        
                         
Проведено засідання громадської ради
    Відбулося засідання громадської ради при Чемеровецькій райдержадміністрації. Під час зібрання було розглянуто два питання порядку денного.
   Про завершення ремонту дороги Бережанка - Чемерівці розповів заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов. Петро Іванович окреслив завдання, які заплановано реалізувати у зазначеному напрямку роботи та назвав суму коштів, необхідних для проведення ремонтних робіт. Заступник голови РДА також відповідав на запитання членів громадської ради за результатами розгляду даної інформації.
   Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Юрій Гречанюк інформував присутню аудиторію про проведення реформи медичної галузі. Він повідомив про порядок підписання громадянами декларацій із сімейними лікарями, говорив про критерії щодо матеріально-технічної бази, акцентував увагу на забезпеченні амбулаторій необхідною комп'ютерною технікою. Своїми доповненнями з цього приводу поділився головний лікар Центральної районної лікарні Іван Лаврент'єв. Під час свого виступу Іван Йосипович зупинився на заходу щодо перепрофілювання ЦРЛ у лікарню інтенсивного лікування І-го рівня  у рамках проведення загальнодержавної медичної реформи.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018