Новини
 
                                                  
26.03.2018 року                                                            
                         
Парламент ухвалив 10 законопроектів з урядово-парламентської Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію
За неповний місяць Парламент відчутно просунувся в ухваленні законопроектів з Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це під час прес-брифінгу заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
«Із 28 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому 3 законопроекти і 7 за основу із Дорожньої карти. Це надзвичайно важливо, бо без ухвалення рамкових законопроектів, ми не можемо рухатися далі в роботі над підзаконними актами, спрямованими на виконання Угоди про асоціацію», - зазначила Віце-прем`єр-міністр.
Вона наголосила, що згадана урядово-парламентаська Дорожня карта не є статичним документом - вона змінюватиметься, в тому числі з огляду на поступ України в чистині виконання Угоди про асоціацію та зміни в праві ЄС. «Ми вже спрямували листа Голові Верховної Ради про те, що два законопроекти зі сфери громадського здоров`я мають бути включені в Дорожню карту», - сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.
 
    
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018