Новини
 
                                                  
26.03.2018 року                                                             
              
Глава держави: Найближчим часом ініціюю внесення змін до Конституції щодо закріплення стратегічної мети розвитку держави - членства у Євросоюзі і НАТО
Президент Петро Порошенко заявляє, що членство у Європейському Союзі іПівнічноатлантичному Альянсі є стратегічною метою України. Глава держави наголосив, що має намір ініціювати внесення змін до Конституції для того, щоб зробити цей процес незворотнім.
«Членство в Альянсі - це наша стратегічна мета. І найближчим часом я планую ініціювати внесення змін до Конституції для того, щоб зробити цей процес незворотнім, вказавши у Конституції стратегічнумету розвитку держави - членство у Європейському Союзі ічленство у Північноатлантичному Альянсі», - сказав Президент під час виступу на урочистостях з нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України.
Петро Порошенко також зазначив, що остаточна редакція нового Закону «Про національну безпеку» передбачатиме запровадження цивільного парламентського контролю за діяльністю Служби.«На мою думку, так само як і наших партнерів, це важливо, аби повною мірою забезпечити відповідність Закону стандартам НАТО», - зауважив він.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018