Новини
 
                                                  
23.03.2018 року                                                            
                     
Дякую за врятовані життя людей внаслідок запобігання масовим терактам і викриття російської спецоперації проти України - Президент працівникам СБУ та Генпрокуратури
Президент Петро Порошенко подякував Службі безпеки України та Генеральній прокуратурі України за вжиті заходи із запобігання масовим терактам і викриттяросійської спецоперації проти України.
«Вдячний працівникам Служби безпеки та Генеральної прокуратури за врятовані життя людей внаслідок запобігання масовим терактам і викриттяросійської спецоперації проти України», - зазначив Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook.
Глава держави також подякував офіцерам Збройних сил, які не піддалися на провокації і вчасно поінформували правоохоронні органи про злочинні задуми агресора і п'ятої колони.
«Мета російської спецоперації посіяти хаос і знищити Українську державу. Усе це є черговим нагадуванням, що проти України ведеться широкомасштабна гібридна війна, вистояти в якій ми зможемо лише об'єднавшись», - підкреслив Петро Порошенко.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018