Новини
 
                                                  
19.03.2018 року                                                             
                          
Заслухали інформації, визначили пріоритетні напрямки діяльності
     Головою райдержадміністрації Олегом Батюком проведено апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій та установ.
     Під час наради було розглянуто питання про сімейне виховання, як пріоритетний напрямок влаштування статусних дітей. По ньому доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валентина Повар. За її словами на первинному обліку перебуває 57 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплено 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Забезпечено виконання вимог законодавства щодо своєчасного виявлення дітей та надання їм статусу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. В 2017 році надано статус 2 дітям, з них - одну дитину усиновлено громадянами України, одну - влаштовано під опіку. Під соціальним супроводженням перебувають усі прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Також Валентина Володимирівна повідомила, що у минулому році було введено нові сімейні форми виховання дітей - це патронатне виховання та наставництво.
     Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання.
    Підсумки наради підбив голова адміністрації Олег Батюк. Він акцентував увагу присутніх керівників на чіткому дотриманні  у своїй діяльності виконавчої дисципліни та бути ретельнішими у розв'язанні нагальних проблем сьогодення які, за його словами, потрібно вирішувати не тільки оперативно, а й якісно.        
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018