Новини
 
                                                  
19.03.2018 року                                                      
                     
Прем'єр-міністр: Зацікавленість інвесторів в Україні - шалена, ми ухвалюємо рішення для реалізації можливостей і захисту інвестицій
Зацікавленість інвесторів в Україні сьогодні шалена, і саме тому Уряд намагається якомога швидше ухвалювати рішення, які дозволяють реалізувати існуючі можливості та забезпечити захист інвестицій. Про це в ефірі радіо «НВ» сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Сьогодні ми ухвалюємо рішення, які дозволяють реалізувати економічні можливості та забезпечити захист інвестицій. В їх числі - дерегуляція, антикорупційні ініціативи, реформа системи держзакупівель. Зацікавленість інвесторів в Україні - шалена, - сказав Глава Уряду. - Ми будемо інвестувати в розвиток економіки».
Прем'єр-міністр підкреслив, що політика економічного зростання дозволить суттєво наростити обсяги виробництва, а відтак наростити експорт та наситити продукцією внутрішній ринок. У підсумку це дозволить забезпечувати соціальні стандарти, стримувати інфляцію і ефективно управляти ціновою ситуацією.
«Економічний пріоритет Уряду залишається незмінним: створювати умови для сталого економічного зростання», - сказав Володимир Гройсман. І в цьому контексті він запропонував продумати можливість спрощення системи ухвалення рішень, направлених на проведення реформ.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018