Новини
 
                                                  
14.03.2018 року                                                        
                   
Казкових вакансій не буває - не ризикуй власною свободою
На сьогоднішній день одним з найнегативніших явищ та найнебезпечніших злочинів проти особистості у сучасному суспільстві є торгівля людьми. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.
Торгівля людьми займає друге місце у світі після торгівлі зброєю. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, які сприяють торгівлі людьми, є незнання своїх прав та відсутність повної інформації про працевлаштування. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему. Україна одна з перших в світі комплексно підійшла до вирішення проблеми торгівлі людьми. Урядом затверджено програму протидії цьому явищу, прийнято спеціальне законодавство про кримінальну відповідальність за торгівлю людьми, створено спеціалізовані підрозділи ОВС по боротьбі з цим злочином.
В рамках інформаційної компанії з питань протидії торгівлі людьми всі бажаючі можуть ознайомитись з відеороликом «Казкових вакансій не буває - не ризикуй власною свободою».
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018