Новини
 
                                                  
12.03.2018 року                                                           
                                  
Апаратна нарада при голові райдержадміністрації
  Відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Олегу Батюку із керівниками  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. На початку зібрання голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань розповів про участь у складі делегації Хмельницької області, яка перебувала у Брюсселі щодо обміну досвіду із європейськими колегами. Під час зібрання голова адміністрації Олег Батюк також представив присутній аудиторії нового керівника відділу Держгеокадастру у Чемеровецькому районі Олену Джигун.    
   У процесі наради було розглянуто питання про розвиток страхового ринку на території району. По ньому виступив начальник Чемеровецького відділення Хмельницької обласної дирекції НАСК «Оранта» Микола Слободян.  Розглядалися питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності населення району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності.
    По закінченню наради головою РДА були надані доручення керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк зосередив увагу присутніх на дотриманні  керівниками усіх рівнів виконавської дисципліни та забезпеченні  останніми чіткої, планомірної діяльності підрозділів.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018