Новини
 
                                                  
06.03.2018 року                                   
            
Проведено обласну селекторну нараду
    Відбулася обласна селекторна нарада з питань стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт, розгляду програм державної підтримки галузі агропромислового комплексу, розвитку сільських територій в умовах змін до законодавства щодо закупівель сільськогосподарської продукції від населення. Від Чемеровецького району у зібранні взяли участь  голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови РДА Петро Кравцов, начальник управління агропромислового розвитку Василь Нагородний, представники сільськогосподарських підприємств, органів місцевого самоврядування.
     Під час наради прозвучала інформація по проведенню весняно-польових робіт. Йшла мова про застосування мінеральних добрив та засобів захисту рослин для озимих культур. Акцентувалася увага на оптимізації посіву ярих культур, додержанні технологічних умов при посіві.
     Досить актуальною для присутньої аудиторії була інформація щодо окремих нормативних документів. Були надані роз'яснення по постановах Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», від 07 лютого 2018 року №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», від 07 лютого 2018 року №104 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018