Новини
 
                                                  
05.03.2018 року                                                               
            
До 600 ЦНАП отримають підтримку в рамках Програми «U-LEAD з Європою»
Розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Учасники Програми отримують допомогу на створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг в громадах.
Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об'єднання. Долучитися до участі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки.
Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного Програма співпрацюватиме приблизно з 150 громадами. У першому раунді можуть брати участь представники органів місцевого самоврядування з 22 областей України.
Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:
- Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
- Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
- Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.
Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зазначив: «ЦНАП - це новий формат комунікації влади і суспільства. Це - обличчя держави у її спілкуванні із громадянами. Ця комунікація має бути зручною, комфортною і не створювати бар'єри. Це - крок до європейського суспільства в Україні. Він є одним із принципових результатів децентралізації, який сьогодні відчутний у громадах. Розбудова мережі ЦНАПів в Україні - секторальний вимір реформи і одне з пріоритетних завдань. Децентралізація - це нова якість надання послуг, зокрема адміністративних. Дякую нашим європейським партнерам і Програмі «U-LEAD з Європою» за системну допомогу й підтримку у впровадженні реформ».
Мартін Хаґстрьом, Посол Швеції в Україні: «Я радий, що тисячі українських громадян вже мають доступ до 21 сучасного ЦНАП, які створені за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і я впевнений, що ще багато українців отримають користь від цієї Програми, тепер, коли «U-LEAD з Європою» помножить свою діяльність в рамках Фази впровадження у 2018-2020 роках».
Бюджет напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» у 2016-2020рр складає біля 30 мільйонів євро.
Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.
Інфографіка про перший раунд відбору доступна за посиланням:
https://goo.gl/GDxQMt
Детально ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна на сайті:https://tsnap.ulead.org.ua/Термін подачі заявок для участі в першому раунді  31 березня 2018р.
***
«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся:
ulead.tsnap@sklintermational.se, 044 581 38 46
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018