Новини
 
                                                  
03.03.2018 року                                                             
                  
Засідання комісії ТЕБ та НС
    Вчора відбулося позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС, яке проходило в селекторному режимі. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови РДА Петро Кравцов, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, представники структурних підрозділів. Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко поінформував присутніх, що наразі в країні склалася скрутна ситуація у сфері споживання газу, пов'язана із діями ПАТ “Газпром”, який знизив тиск на вході у газотранспортну мережу майже на 20%. Відбулося позачергове засідання РНБО з питання забезпечення природним газом населення та підприємств відповідних галузей народного господарства. Вранці на селекторній нараді за участю Міністра вугільної промисловості та енергетики України Ігоря Насалика було обговорено основні заходи, що мають бути вжиті органами влади з метою недопущення надзвичайної ситуації в зв'язку з дефіцитом газу в об'єднаній газотранспортній мережі.
     Як повідомив заступник голови ОДА Олег Гуменний, який брав участь в цій селекторній нараді, зважаючи на таку ситуацію Кризовим комітетом при Міненерговугілля України прийнято рішення про введення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації. Органам влади доручено вжити всіх можливих заходів для максимального скорочення обсягів споживання природного газу. Також Міністр доручив вжити термінових заходів щодо переведення ТЕЦ, які працюють на газу, на резервне паливо - мазут.
    За результатами проведення селекторної наради керівникам місцевих органів влади та місцевого самоврядування доручено вжити заходів щодо зведення до мінімуму споживання газу. Разом з тим, наголошено на індивідуальному підході до кожного об'єкту.
   Що стосується побутових споживачів газу та об'єктів соціальної сфери, то Володимир Кальніченко зазначив, що за інформацією НАК “Нафтогаз” зниження температури в приміщеннях на 1°С вдень та 2°С вночі дозволить знизити споживання газу на 8-9%. Цього рівня буде достатньо аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018