Новини
 
19.07.2017 року                                                                 
                                                                                                                                                      
     Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Едуарда Шлякова проведено нараду із головами та секретарями сільських селищних рад. Едуард Леонідович налаштував присутніх учасників засідання на продуктивну роботу, адже ситуація в районі залежить від кожного із нас. 
     Про виконання бюджету за І-ше півріччя 2017 року сільськими/селищними радами
доповіла начальник фінансового управління Тетяна Прубняк. Про виявлені резерви надходження до місцевих бюджетів по платі за землю, орендній платі, земель сільськогосподарського призначення та водного фонду проінформували  заступник начальника інспекції - начальник Чемеровецького відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ Валентин Лук'янов та заступник начальника відділу у Чемеровецькому районі Головного управління Держгеокадастру Олександр Гут.
     Начальник архівного відділу
райдержадміністрації Оксана Вінярська розповіла про аналіз стану впорядкування документів Національного архівного фонду сільськими/селищними радами району та передача їх на державне зберігання. Про перевірку та аналіз стану облаштування приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на предмет безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю доповіла начальник відділу ведення державного реєстру виборців РДА Лариса Осадчук
     Учасники зібрання обговорили основні завдання і напрямки роботи з даних питань та прийняли рішення.
     Підсумки наради підбив перший заступник голови адміністрації Едуард Шляков.
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017