Новини
 
05.07.2017 року                                                                                                                                                      
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ
     З настанням стійкої жаркої погоди значно збільшується ризик загибелі людей на  водоймах. Станом на 1 липня 2017 року в області  на водних об'єктах загинуло 32 особи проти 23 за аналогічний період.
     Переважна кількість цих випадків трапилися через грубе порушення вимог правил охорони життя людей на водних об'єктах. У зв'язку з національною традицією святкування дня Івана Купала, яке передбачає масові народні гуляння поблизу водних об'єктів, купання людей у відкритих водоймищах, загроза загибелі людей зростає. Особливо небезпечним стає купання після вживання спиртних напоїв. Тільки протягом минулорічного купального сезону  в області в стані алкогольного сп'яніння втопилось 8 чоловік.
     Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації та районний сектор  ГУ ДСНС  звертаються до громадян  району з проханням дотримуватись заходів безпеки при відпочинку на водоймищах району, не входити в воду в нетверезому стані, постійно стежити за поведінкою дітей біля води та не залишайте дітей без нагляду дорослих.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017