Новини
 
14.06.2017 року                                                             
                                                                                  
Головним завданням органів місцевого самоврядування є і буде розвиток територіальних громад
    Під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Батюка відбулася нарада з головами сільських рад. На зібранні було розглянуто кілька питань, які в основному стосувалися діяльності виконавчих комітетів місцевих рад.
   Перед учасниками засідання виступили начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Прубняк, заступник начальника - начальник Чемеровецького відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ Валентин Лук'янов,  заступник
начальника управління соціального захисту населення РДА Наталія Шмигельська, фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Чемеровецькому районі Валерій Боднар, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення Анатолій Павліковський, завідувач юридичного сектору Олена Загородна, завідувач сектору організаційної роботи Інна Мельничук. Кожний з доповідачів інформував присутню аудиторію з питань, які стосуються різних сфер. Зокрема: про внесення змін в законодавство щодо оплати праці органам місцевого самоврядування; про справляння земельного податку та податку на нерухоме майно з фізичних осіб; про виплату компенсанцій одержувачам субсидій за економне споживання послуг в опалювальний сезон 2016-2017 років; про санітарно-гігієнічний стан об'єктів водопостачання, санітарну очистку місць, організацію харчування в дошкільних та навчальних закладах району; про заходи щодо безпеки на воді; про аналіз рішень виконкомів сільських/селищних рад за результами проведення правової експертизи; про стан виконавської дисципліни в органах місцевого самоврядування.
    Під час обговорення виступів керівник виконавчої влади району наголошував на тому, що головним завданням органів місцевого самоврядування є і буде розвиток територіальних громад, поліпшення добробуту і соціального захисту пересічних громадян краю та чітке дотримання у своїй діяльності чи нного законодавства.
    Учасники зібрання мали можливість висловити свою точку зору з проблем, які обговорювались, а  також задати питання і  отримати конкретну відповідь і роз'яснення кваліфікованих спеціалістів.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017