Новини
 
09.06.2017 року                                                         
                                                                                 
Впровадження медреформи відбуватиметься виважено, - Володимир Гройсман
Запровадження медичної реформи, розробленої Міністерством охорони здоров'я спільно з експертним середовищем та народними депутатами, відбуватиметься спільно з органами місцевої влади - обережно й виважено. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи з робочою поїздкою в Чернігові.
 
Він подякував Верховній Раді України, яка 227 голосами схвалила у першому читанні перші рішення з пакета законопроектів по медреформі, і запевнив, що документи опрацьовуватимуть далі.
 
«Я задоволений тим, що ми отримали 227 голосів. Це означає, що реформа охорони здоров'я розпочалась. Нам треба далі ретельно в комітетах Парламенту попрацювати і підготувати законопроекти до другого читання. Сподіваюсь, найближчим часом ухвалимо всі рішення, - сказав  Прем'єр-міністр. - А далі Уряд перейде до впровадження реформи».
 
Володимир Гройсман підкреслив, що запропоновані зміни - непрості, але вони правильні й очікувані. «І хочу всіх заспокоїти: ми будемо впроваджувати реформу спільно - з обласними, міськими, районними, сільськими радами, з об'єднаними територіальними громадами. Будемо рухатися виважено, аби не нашкодити і не зробити помилки», - підкреслив Глава Уряду.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017