Новини
 
09.06.2017 року                                                                
                                                                                
Науково - практична конференція головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів області    
    На базі Чемеровецького медичного коледжу відбулася науково - практична конференція головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів області «Освіта через усе життя як гарантія якості медичної допомоги». У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, директор Чемеровецького медичного коледжу Петро Шерстюк.
    Голова РДА Олег Батюк під час свого виступу коротенько розповів про район, ознайомив присутніх із головними здобутками та відмітив високий рейтинг коледжу, що й дає йому можливість надавати якісну медичну освіту своїм випускникам. Олег Богданович підкреслив, що з кожним роком медицина розширюється та вдосконалюється. «І саме від її успішної модернізації залежатиме майбутнє Української держави та рідної Чемеровеччини. Тому наше спільне завдання - забезпечити всебічну підтримку всіх перетворень у цій галузі…», - сказав він.
   Загалом учасники зібрання розглянули 5 питань порядку денного. Їхню увагу було з акцентовано на медсестринській освіті в Україні, поєднання медсестринської освіти і практики на основі запровадження медсестринського процесу, ролі медсестри-менеджера у сучасному лікувальному закладі, синдромі емоційного вигорання в професії медичної сестри, розвитку медсестринства у Хмельницькій області.
   За підсумками обговорення усіх доповідей та співдоповідей було прийнято відповідні рішення та рекомендації.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017