Новини
 
 
     
01.06.2017 року                                                                                                                                      
Проведено  свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей
   Сьогодні у смт Чемерівці проведено  свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей. Захід розпочався з урочистого маршу юних представників дитячих садочків та шкіл, які з'їхались до райцентру з населених пунктів району та різних куточків Хмельницької області.  З центральної площі селища, під супровід оркестру учасники зібрання, святково одягнені, із різнобарвними кульками, квітами та іншими атрибутами декору,  вирушили до Парку Відпочинку. У колоні, разом із сотнями дітей, крокували голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, представники педагогічних колективів  та установ і організацій Чемеровеччини. Під час ходи учасники зібрання поклали живі квіти до пам'ятника борцям за незалежність України та Тарасу Шевченку.
      Перед учасниками зібрання із вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Олег Батюк. У своїй промові він зазначив:  «…У малечі повинно бути щасливе дитинство  і за це маємо відповідати ми - дорослі. Тому турбота про підростаюче покоління, а також всебічний  захист прав і інтересів молодої зміни є однією з найголовніших обов'язків органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю, області і держави»,- підкреслив Олег Богданович.
   Свої привітання та найкращі побажання всіх земних гараздів  малечі передали голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.
    У Парку Відпочинку також було розміщено батути та надувні атракціони, які жваво веселили дітей.
   Не обійшлося й без розваг. У програмі заходу: ігри, змагання із спортивного туризму, конкурси,  вікторини тощо. Тут таки працювали магазини приватних підприємців, які забезпечили торгівлю їжею та солодощами. А ще діти отримали велике задоволення від спілкування із друзями, заряд бадьорості та доброго настрою, від чудово організованого і проведеного свята.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017