Новини
 
31.05.2017 року                                     
                                                      
Пришкільні табори Чемеровеччини розпочали свою роботу
   У школах району пролунав останній дзвоник, який засвідчив  про завершення 2016-2017 навчального року. Однак, загальноосвітні заклади Чемеровеччини продовжують діяти, згідно напрацьованих планів. У дітей старшої школи зараз відповідальна пора - здача перехідних іспитів, ЗНО, а молодші вихованці активно відпочивають і оздоровлюються у пришкільних та інших таборах.
    Важливі проблеми стоять також  і перед  органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, які  спільно із працівниками освіти та при активній підтримці приватних підприємців спрямовують зусилля на те, щоб дозвілля дітей було змістовним,  харчування -  якісним, відпочинок - корисним.        
      Впродовж 14-ти днів школярі із  12  загальноосвітніх  навчальних закладів  району  матимуть змогу співати і танцювати, грати у волейбол та футбол, долати смугу перешкод, розвивати свої таланти. Також у них буде можливість ходити до лісу, бувати у музеях, подорожувати цікавими куточками рідного краю.
     Свою роботу табори  розпочали  29 травня зі святкового концерту «Здрастуй, літо!» на пришкільних  майданчиках. Гучно лунали пісні про дитинство, канікули, гуморески про шкільні пригоди.
     До  проведення  дозвілля  залучено  учнів  1-8 та  10-х  класів.  З  усіма  керівниками  та,  відповідно  із  школярами  проведено  інструктажі  з  техніки  безпеки. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017