Новини
 
 
 
29.05.2017 року                                                                                                                                      
Чемерівці відзначили День міста
     26 травня Чемерівці відзначили День міста. В заходах взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, їхні заступники, трудові колективи організацій різних форм власності, громадськість, делегації з сусідніх районів. Присутні, зібравшись на центральній площі селища, вирушили колоною до Парку відпочинку, де проходила офіційна частина свята. Під час ходи були покладені квіти до пам'ятнику борцям за незалежність України, Тарасу Шевченку, воїнам-інтернаціоналістам, меморіалу загиблих у роки Другої світової війни. Також під час святкової ходи відбулося відкриття оновленого фонтану біля гуртожитку Чемеровецького медичного коледжу. В рамках відзначення свята були представлені вироби місцевих майстрів та вихованців дошкільних та загальноосвітніх закладів Чемеровеччини, твори живопису.
    Супроводжувалося свято музикою в виконанні оркестру
Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Вітаючи чемерівчан, голова РДА Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, побажали Чемерівцям багато визначних досягнень на благо подальшого розвитку Поділля.
   У процесі заходу увазі присутніх пропонувалися різні розваги:
конкурси, спортивні змагання, святкова торгівля, атракціони для дітей, концерт аматорів місцевої сцени.
    Цікаву концертну програму для гостей свята підготувала Наталія Фаліон разом із «Лісапетним батальйоном». Як і завжди на висоті був їхній виступ. Вони вкотре демонстрували публіці високий професіоналізм, артистизм та неординарний  народний запал.
    Потужним був і виступ Василя Мельниковича (Гуцул-хуліган).
   Отож
День міста у Чемерівцях пройшов на славу та стане традиційним і для інших населених пунктів Чемеровеччини, адже такі заходи гуртують людей, наповнюють позитивними емоціями.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017