Новини
 
  
18.05.2017 року                                                                                                                                      
День вишиванки у Чемерівцях
    Сьогодні по всій Україні проводиться акція «День вишиванки», яка була започаткована 11 років тому студентами із Чернівецької області. Захід підтримали також жителі нашого району, які одягнули нині національний український одяг - вишиванку, як символ єдності українського народу.
    У смт Чемерівці представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи організацій і установ, учнівська, студентська молодь вийшли на центральну дорогу. Узявшись за руки вони утворили живий ланцюг єднання. Далі учасники зібрання колоною рушили на центральну площу селища, де продовжився захід. Перед присутніми виступили заступник голови РДА Петро Кравцов та заступник голови райради Лариса Лук'янова
. Вони наголошували на особливому значенні свята для українського суспільства та відмітили, що День вишиванки це день усвідомлення себе українцем та день єдності зі своєю нацією у цей нелегкий час, коли на сході нашої держави точиться неоголошена війна з боку російського агресора. Вони побажали краянам міцного здоров'я, щастя та родинного затишку.
    Юні учасники заходу протягом години виконували пісні про вишиванку та про Україну. Завершився захід танцювальним флешмобом, у якому взяла участь учнівська молодь.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017