Новини
 
15.05.2017 року                                                    
                                                                                
Попередженню, вчасному виявленню та недопущення розвитку хвороб у працездатного населення - особлива увага
    Важливим завданнями на сьогоднішній день є попередження, вчасне виявлення і недопущення розвитку хвороб у населення, в тому числі й працюючого. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.03.2017 №105/2017-р затверджені заходи щодо проведення профілактичних медичних оглядів серед державних службовців Чемеровецької районної державної адміністрації.
    На чолі із головою РДА Олегом Батюком, працівники апарату та малочисельних структурних підрозділів, власним прикладом, демоструючи не байдужість до власного здоров'я пройшли відповідні медогляди.  Держслужбовці мали можливість не лише пройти обстеження, а й отримати від фахівців галузі охорони здоров'я необхідні консультації.
    Як підкреслив голова райдержадміністрації Олег Батюк -
стан здоров'я населення працездатного віку - одна із найважливіших медико - соціальних проблем сьогодення, від якої залежить майбутнє держави, її трудовий потенціал. Тому досить важливо на місцях реалізовувати профілактичні заходи з метою попередження та виявлення патологій. Керівник органу виконавчої влади району також додав, що проведення профілактичних медичних оглядів повинно стати прикладом для усіх жителів Чемеровеччини, адже здоров'я - це найбільший скарб у житті кожної людини. 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017