Новини
 
 
11.05.2017 року                                                                                                                                      
Відзначили День Європи
    У рамках відзначення Дня Європи в Україні на центральній площі смт Чемерівці відбувся урочистий захід. Серед учасників зібрання - працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних організацій та установ, учнівська та студентська молодь. Перед присутніми звучить Гімн України та Гімн Європи. Право для виносу Державного Прапору України та Прапору Європи надається учню Чемеровецького НВК №2 Володимиру Дикуну та студентові 4-го курсу Чемеровецького медичного коледжу Назарію Гречанюку.
   Із Днем Європи в Україні привітав учасників зібрання голова райдержадміністрації Олег Батюк. У своєму виступі він акцентував увагу на тому, що на сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України, зокрема, є європейська інтеграція. Олег Богданович говорив про вплив євроінтеграційних процесів на розвиток нашої держави, громадянського суспільства та відмітив, що відзначення Дня Європи надасть нам змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське і європейське суспільство тісно пов'язане між собою не лише географічно, а й у історичному та духовному сенсі.
    Перед присутніми також виступили голова районної ради Світлана Павлишина та керуюча справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради, об'єднаної територіальної громади Жанна Народовець.
   Кілька пісенних номерів виконали працівники культури.
   По завершенню заходу представники керівництва району поклали квіти до пам'ятника «Борцям за незалежність України».
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017