Новини
 
05.05.2017 року                                                             
                                                                          
О.Корнійчук: подвиг українського солдата - найкращий приклад патріотизму
Напередодні Дня пам'яті та примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, заступник голови обласної ради Валерій Лесков зустрілись з ветеранським активом області та учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.
 
72 роки - саме стільки часу минуло з того дня, коли після шестирічної боротьби була здобута перемога над нацизмом.
 
Подвиг українського солдата, і в буремні роки, і в сьогоднішні дні російської агресії важко переоцінити, адже війна вкотре прокотилась Україною, залишивши по собі тисячі солдатських могил.
 
«Наш прямий обов'язок - поліпшення якості життя тих, хто не пошкодував свого здоров'я для кращого майбутнього нашої незалежної держави», - наголосив Олександр Олександрович.
 
З нагоди 72-ї річниці очільник області вручив вітальну листівку Президента України Петра Порошенка за звитягу у жорстоких боях із ворогом, важку самовіддану працю у повоєнні часи -  Атаманюку Григорію Сергійовичу, кавалеру чотирьох медалей «За відвагу» .
 
«Ваш приклад стійкості та героїзму, жертовності і сили духу, виявлені у складні часи, надихатимуть на подвиг сучасне покоління захисників Вітчизни», - додав Олександр Корнійчук.
 
Зі словами вдячності керівники області привітали ветеранів та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих за Україну.
 
В продовження зустрічі колективи обласної філармонії подарували ветеранам чудові пісенні подарунки.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2017