Ф І З К У Л Ь Т У Р А   І   С П О Р Т
 
13.03.2015 року                                                                                                                                                                         
Вихованці Сокиринецької і Вишнівчицької ЗОШ стали фіналістами змагань із настільного тенісу
    У Чемеровецькому районі відбулися змагання із настільного тенісу серед вихованців загальноосвітніх навчальних закладів краю. Свою майстерність у вищеназваному виді спорту продемонстрували хлопчики й дівчатка Сокиринецької, Вишнівчицької, Кугаєвецької, Чорнянської, Свіршковецької, Гусятинської, Вільховецької, Летавської, Гуківської, Жердянської, Закупненської, Почапинецької ЗОШ І - ІІІ ступенів та Чемеровецького НВК №1. За підсумками поєдинків були визначені команди, які братимуть участь фінальному етапі випробовувань. Ними стали спортсмени із Сокиринецької та Вишнівчицької ЗОШ І - ІІІ ступенів. Вони ж і позмагаються за першість у фіналі, який відбудеться 19 березня 2015 року.    
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Зональні змагання із шахів                                                             
   На базі центру культури, дозвілля та мистецтв проведено зональні змагання із шахів у залік районної спартакіади. Участь у них взяли 11 команд із ЗОНЗ Чемеровеччини. Протягом кількох годин кожний із шахістів, демонструючи логічне мислення та власний досвід із цього виду гри, боролись за вихід у фінал.
   За підсумками суддівської бригади фіналістами змагань стали команди Чемеровецького НВК №1, Вільховецької та Сокиринецької ЗОШ І - ІІІ ступенів. 
 
___________________________________________________________________________________________________________________________________
12.01.2015 року                                                                                    
Відбувся районний чемпіонат з настільного тенісу
    Днями у спорткомплексі ДЮСШ «Колос» відбувся районний чемпіонат з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли 7 команд від трудових колективів установ, організацій та навчальних закладів Чемеровеччини.  
   Протягом кількох годин майстри «ракетки» із сс. Завадівка, Вишнівчик, Демківці, Летава, Свіршківці, смт Чемерівці та Закупна доводили свою перевагу над суперниками, вміло застосовуючи набутий досвід та тактику. Але, звичайно ж, перемогли найсильніші.
   Підсумком свята стало нагородження усіх переможців і призерів змагань грамотами відповідних ступенів  та цінними подарунками.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
 
12.09.2014 року                            
Відзначили кращих тренерів і спортсменів району
  День фізичної культури і спорту в Україні відзначають традиційно у другу суботу вересня з 1994 року. Напередодні свята у актовому залі центру культури, дозвілля та мистецтв смт Чемерівці відбулися урочисті збори.  Від органу виконавчої влади району винуватців урочистостей вітала перший заступник голови райдержадмінстрації Олег Батюк. Виступаючи перед присутніми він відмітив, що у районі створюються комфортні умови, направлені на популяризацію  здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та  для того, аби учнівська, студентська молодь, усі жителі краю мали змогу займатися спортом. «Ми сьогодні працюємо над тим, щоб відомих спортивних імен ставало все більше. У нас є спортсмени, котрими пишається і буде пишатися Чемеровеччина…» - підреслив Олег Богданович. Також  представник керівництва органу виконавчої влади району побажав присутнім міцного здоров'я, щастя, здійснення найзаповітніших мрій, нових здобутків на благо рідного краю та вручив кращим із кращих даної галузі грамоти та цінні подарунки.
  Свої вітання також висловила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Павлишина.
  У перервах між нагородженнями увазі учасників зібрання було продемонстровано показові виступи із важкої атлетики атлетики та тхеквондо ВТФ, які для них приготували вихованці місцевих ДЮСШ.
__________________________________________________________________________________________________________________________________
 
11.09.2014 року      
                     
Чемеровеччина «за» здоровий спосіб життя
     У смт Чемерівці відбувся велопробіг, приурочений Дню фізичної культури і спорту. Відкрив зібрання перший заступник голови райдержадміністрації Олег Батюк. Виступаючи перед присутніми Олег Богданович зазначив, що заняття спортом на нинішній день є найголовнішим чинником у зміцненню здоров'я молоді та їх фізичному виховані. Адже як не як від стану здоров'я наших дітей залежить майбутнє держави, її трудовий та інтелектуальний потенціал. «Тому слова: «В здоровому тілі - здоровий дух» повинні стати життєвим девізом кожного школяра Чемеровеччини» - відмітив посадовець. Також представник керівництва органу виконавчої влади району висловив надію, що проведення подібних масових спортивних змагань стануть прикладом для підростаючого покоління району та сприятимуть до їх залучення не тільки дітей і підлітків, а й широких верств населення.
   Після оголошення старту велоестафети, колона, у складі якої близько 100 вихованців загальноосвітніх навчальних закладів краю, вирушила із центральної площі селища та проїхавшись по найбільшим вулицям райцентру, продемонструвала їх пересічним жителям, що займатися спортом сьогодні цікаво, модно, а головне корисно для здоров'я.    
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2014