ПРОГНОЗОВАНІ ПОДІЇ
 
 Дата
 Заплановані заходи на наступний тиждень
Час і місце проведення заходу
Протягом тижня
 Робота громадської приймальні (завідувач юридичного сектору апарату адміністрації Загородна О.А.).
  9.00-17.00 Кабінет громадської приймальні 
 Протягом тижня
 Виїзд мультидисциплінарної команди терцентру в населені пункти району з метою забезпечення підопічних доступом до якісних послуг та максимального задоволення їх потреб (директор терцентру Швидкий А.М.).
 З 09.00 На території району
 19 червня
 Нарада при голові адміністрації (завідувач сектору організаційної роботи апарату адміністрації Мельничук І.М.)
 З 08.00 Зал засідань райдержадміністрації
 
 
19 червня
 Надання консультативної допомоги керівникам агроформувань району щодо підготовки зернотоків та насіннєвих складів до приймання урожаю 2017 року (начальник управління агропромислового розвитку Нагородний В.В.).
 
 
 
З 08.00 На території району
 19 червня
 Робота мобільного консультативного пункту. Проведення бесід у сім'ях, які перебувають на обліку в ЦСССДМ з нагоди Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту  (директор ЦСССДМ Кушнір Л.А.)
 10.00 В ЦСССДМ
 20 червня
 «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»: з головою районної ради Павлишиною С.А. (завідувач сектору організаційної роботи апарату адміністрації Мельничук І.М.).
 
9.00-11.00 В кабінеті голови районної ради
 20 червня
 Лінія прямого телефонного зв'язку з завідувачем сектору з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Царук О.Л. (завідувач сектору організаційної роботи - Мельничук І.М.).
 
9.00-11.00 В кабінеті начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації
 20 червня
 Здійснення  перевірки факту  догляду за пристарілими та інвалідами І групи по  с.Красноставці (начальник управління соціального захисту населення Трач Т.В.)
 З 09.00 На території села Красноставці
 20 червня
 Проведення моніторингу готовності і ходу ремонтів зернозбиральної і комбозбиральної техніки в  агроформуваннях району та дотримання вимог законодавчих актів з охорони праці і пожежної безпеки (начальник управління агропромислового розвитку Нагородний В.В.).
 З 08.00 На території району
 20 червня
 Робота консультативного пункту при пологовому відділенні (т.в.о.директора ЦСССДМ Кушнір Л.А.)
 10.00 В центральній районній лікарні
 20 червня
 Щодекадний моніторинг цін на продовольчі товари, що склалися на ринках та продовольчих магазинах району (начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури адміністрації Скоб'як Т.В.)
 З 09.00 На території району
 20 червня
 Проведення моніторингу щодо погашення боргів із виплати заробітної плати (начальник управління соціального захисту населення адміністрації Трач Т.В.).
 З 09.00 На території району
 21червня
 Надання допомоги товаровиробникам району з питань залучення зернозбиральної техніки з інших регіонів на період жнив 2017 року (начальник управління агропромислового розвитку Нагородний В.В.).
 З 08.00 На території району
 21 червня
 Проведення рейдів «Ринок», «Підліток», «Діти вулиці» (начальник служби у справах дітей Повар В.В.)
 З 08.00 На території району
 21,23 червня
 Семінар «Техніка пошуку роботи.  Використання джерел інформації про вакансії» для осіб, які перебувають на обліку по безробіттю в центрі зайнятості (директор районного центру зайнятості Бевз Л.В.)
 З 09.00 В центрі зайнятості
 21 червня
 Здійснення   перевірки перерахунків пенсій з більш високого заробітку, до рахування стажу та інші (начальник управління соціального захисту населення адміністрації Трач Т.В.).
 З 10.00 В Пенсійному фонді і
 22 червня
 Заходи з нагоди відзначення в районі Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні (завідувач сектору організаційної роботи  Мельничук І.М.)
 З 10.00 В Будинку культури
 22 червня
 Перевірка стану роботи зі зверненнями громадян в управлінні фінансів (головний спеціаліст загального відділу апарату адміністрації Блонський Д.О.)
 З 11.00 В управлінні фінансів
 22 червня
 Надання допомоги спеціалістам агроформувань в веденні бухгалтерського обліку (начальник управління агропромислового розвитку Нагородний В.В.).
 З 08.00 На території району
 22 червня
 Перевірка рішень виконавчих комітетів сільських/селищних рад щодо дотримання вимог чинного законодавства (завідувач юридичного сектору Загородна О.А.)
 
З 09.00 На території району
 22 червня
 Проведення перевірок контролюючих органів з питань соціально-трудових відносин (начальник управління соціального захисту населення - Трач Т.В.)
 
З 08.00 На території району
 23 червня
 Засідання громадської ради при райдержадміністрації інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Войціховський Р.М.).
 15.00 Зал засідань райдержадміністрації
 
 
23 червня
 Заходи з нагоди відзначення в районі Дня державної служби (завідувач сектору організаційної роботи  Мельничук І.М.)
 З 10.00 В Будинку культури
 23 червня
 Надання практичної і методичної допомоги сільським/селищним радам, підприємствам і організаціям району у впорядкуванні архівних документів, складанні історичних довідок, описів, актів, тощо (ачальник архівного відділу Вінярська О.Б.)
 З 09.00 В архівному відділі
 23 червня
 Формування реєстру публічної інформації, що перебуває у володінні управління агропромислового розвитку (начальник управління агропромислового розвитку Нагородний В.В.).
 З 08.00 На території району
 25 червня
 Заходи з нагоди відзначення в районі Дня молоді (начальник відділу освіти, молоді та спорту Царук О.Л.)      
 З 14.00 На території району
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2008- 2017