Новини
 
                                                  
 
                      
15.01.2021 року                                                           
  
Обговорено питання готовності служб до реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов'язані з погіршенням погодних умов
    Відбулася обласна відео-нарада з питання взаємодії та порядку реагування на можливі надзвичайні ситуації та події зимового періоду, яку провів голова ОДА Сергій Гамалій. У ній також взяли участь представники Чемеровеччини під головуванням заступника голови РДА Олега Чайковського. На порядку денному обговорено питання готовності всіх служб до реагування на надзвичайні ситуації, які можуть статися в період погіршення погодних умов з 15 по 20 січня 2021 року.
    Начальник обласного центру з гідрометеорології Юрій Вороновський проінформував, що починаючи з 15 січня внаслідок вторгнення холодних арктичних повітряних мас очікується значне похолодання. Так, впродовж 16-20 січня очікується подальше посилення морозів вночі до 15-20 градусів, вдень до 9-15 градусів морозу. З 17-19 січня в окремих районах при проясненні можливе зниження до 22-24 градусів морозу.
Окремо учасники засідання обговорили питання готовності Служби автомобільних доріг до роботи в зимовий період. Так, в.о. начальника Валентин Данилюк розповів, що на базі Служби автомобільних доріг в області створено оперативний штаб, який призначений для швидкого реагування на надзвичайні події, в цілодобовому режимі працює диспетчерська служба, налагоджена взаємодія з відповідними службами. Також він повідомив, що на сьогодні залишки фрикційних матеріалів становлять 21 тис. тонн та солі 2100 тонн, що покриває необхідність. Підрядними організаціями переобладнано та сформовано парк техніки у кількості 366 одиниць, що складає 100% від потреби. За добу на дороги державного значення було використано 3100 тонн піщаної суміші та 12 тонн солі.
    Директор ДП «Хмельницький облавтодор» Анатолій Дячук додав, що в розпорядженні підприємства наразі є 33 тис. 500 тонн піщано-соляної суміші, 1700 тонн чистої солі, 8300 тонн чистого піску, 75 тис. л дизельного палива, 5700 л бензину, 13800 л газу. За добу філіями дочірнього підприємства було використано 2500 тонн піщано-соляної суміші, 4 тис.л дизельного палива. Крім того, укладено договорів на залучення 87 одиниць сторонньої техніки. Разом з тим, облавтодор має піскорозкидальну і снігоочисну техніку у кількості 224 одиниці.
    Крім того, заступник директора ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» Юрій Хамрик зазначив, що на дорогах місцевого значення проїзд забезпечено. Так, за добу було використано 400 тонн піщано-соляної суміші та 330 л палива. Також здійснюється посипка крутих схилів та з'їздів до чого залучено 269 працівників та 46 одиниць техніки.
    На завершення засідання присутні заслухали доповідь начальника ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Едуарда Братка щодо готовності підрозділів ГУ ДСНС України у області до зимового періоду 2021 року.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020